Jak to się robi z dziewczynami 2002

"Jak to się robi z dziewczynami" ma być - jak powiedział Dziki - komedią przeznaczoną dla możliwie szerokiej publiczności, zwłaszcza młodej, 16-25-letniej, najczęściej odwiedzającej kino.Jak to się robi z dziewczynami to komedia polskiej produkcji z 2002 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Przemysław Angerman.. Bogo i Rychu stojąc na progu dorosłego życia, nadal nie potrafią poradzić sobie z jednym, bardzo istotnym dla młodych mężczyzn problemem: kobietami.. Jak to się robi z dziewczynami (2002) - Dwaj przyjaciele z warszawskiego blokowiska marzą o erotycznych podbojach.Directed by Przemyslaw Angerman.. Fabuła.. Skopiuj link: Udostępnij Tweetnij Messenger.. Pozycję wystawił: kruszynka11: Dodano: 24.08.2009: Kategoria: RMVB: Jak to się robi z dziewczynami (2002)*DVDRip-RMVB* PL [komedia] produkcja: Polska gatunek: Komedia reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz, Przemysław AngermanJak to się robi z dziewczynami - polska komedia z 2002 roku, reż. Krzysztof Łukaszewicz i Przemysław Angerman .. OBSADA.Jak to się robi z dziewczynami (2002) Bohaterami filmu są dwaj przyjaciele, 18-latkowie Bogo i Rychu, postawieni przed wyborami okresu dojrzewania.. Przemyslaw Angerman, Krzysztof Lukaszewicz.. Bogo to twardziel: jest przekonany o swojej skuteczności w podrywaniu .Podpisuję się pod tym, że trzeba zaprosić do współpracy debiutantów..

Tytuł oryginalny: Jak to się robi z dziewczynami.

Bogo to twardziel, który jest przekonany o swojej skuteczności w podrywaniu dziewczyn i brnąc do celu, nie .. "Jak to się robi z dziewczynami" jest przyjemną komedią z przewrotnym zakończeniem, która w zabawny i, co najważniejsze, niegłupi sposób traktuje o stosunkach męsko-damskich, temacie od zawsze cieszącym się dużym zainteresowaniem filmowców oraz widzów.. Rok produkcji: 2002 Reżyseria: Przemysław Angerman Więcej informacji: FilmPolski.pl.. Obaj mają kłopoty z kobietami.. Za wiarę w młodych, nieznanych, a zdolnych.. Soundtrack dodał(a): Aleksandra0709 Edytuj.. Z Nudografia - Baza z informacjami na temat rozbieranych scen polskich aktorek w filmie i teatrze TV.. TWÓRCY.. Jak wiadomo, nieodzownym elementem wiążącym się z tym okresem są Używasz bardzo starej przeglądarki Zaktualizuj ją do najnowszej wersji , aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszej strony.Jak to się robi z dziewczynami - polski film fabularny (komedia) z 2002 roku, w reżyserii Przemysława Angermana.Mieciu Mietczyński omawia kolejną "perełkę" polskiej kinematografii.. Dwójka przyjaciół Bogo i Rychu wkraczają w dorosłe życie, lecz nie potrafią sobie poradzić z kobietami.Bogo jest twardzielem, więc jest przekonany, że jego podryw jest skuteczny tylko nie zwraca uwagi na środki stosowane.Rychu jest marzycielem, który nie potrafi .Jak to się robi z dziewczynami Jak to sie robi z dziewczynami 2002..

... 2002; Menu nawigacyjne.Jak to się robi z dziewczynami (film) (2002) Odsłon: 4535.

Bogo to twardziel, który jest przekonany o swojej skuteczności w podrywaniu .M jak miłość (2000) Jak to się robi z dziewczynami (2002) Fala zbrodni (2003-2007) Bao-Bab, czyli zielono mi (2003) Skazany na bluesa (2005) Dziki 2: Pojedynek (2005) Wyjazd integracyjny (2011) Aktor.. Akadiusz Jakubik: urodzony w 1969 roku w Strzelcach Opolskich.General : Jak.to.sie.robi.z.dziewczynami.PL.DVDRip.Xvid-HaZe.avi Format : AVI at 1.099 Kb/s Length : 698 MB for 1h 28 min.. Reżyseria: Przemyslaw Angerman.. Jak to się robi z dziewczynami (2002) jako Pulchny, największy podrywacz w mieście; PrzypisyJak to się robi z dziewczynami to opowieść o dwóch chłopakach, którzy muszą zmierzyć się z problemami dojrzewania.. Chłopcy są przyjaciółmi od zawsze.. Do których mam nadzieję i ja się wciąż zaliczam.. Bogo jest typem "Jak to się robi z dziewczynami 5.4. od 16 lat; Komedia; 36 głosów; Bogo i Rychu stojąc na progu dorosłego życia, nadal nie potrafią poradzić sobie z jednym, bardzo istotnym dla młodych mężczyzn problemem: kobietami.. 2002 1 godz. 30 min.. 4,6 6 435 ocenPełna obsada filmu Jak to się robi z dziewczynami (2002) - Dwaj przyjaciele z warszawskiego blokowiska marzą o erotycznych podbojach.Jak to się robi z dziewczynami (2002) PL.DVDRip.Xvid-Zelwik / Film Polski produkcja: Polska gatunek: Komedia data premiery: 2002-11-15 (Polska) reżyseria Krzysztof Łukaszewicz , Przemysław Angerman scenariusz Przemysław Angerman zdjęcia Bartosz Prokopowicz muzyka Jarosław WójcikKUP «Jak to się robi z dziewczynami (2002)» [DVD] Reżyser: Przemyslaw Angerman ★ Niska cena tylko: 29.99 ★ Zamów już dziś - Natychmiastowa wysyłka ★ 30 dni na zwrot ★.Jak to się robi z dziewczynami (2002) Bogo i Rychu stojąc na progu dorosłego życia, nadal nie potrafią poradzić sobie z jednym, bardzo istotnym dla młodych mężczyzn problemem: kobietami..

Kapelusze z głów dla producentów "Jak to się robi z dziewczynami" i kolejnych filmów OFF'ensywy.

Jak wiadomo, nieodzownym elementem wiążącym się z tym okresem są Używasz bardzo starej przeglądarki Zaktualizuj ją do najnowszej wersji , aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszej strony.. Głosuj na ten soundtrack (0) Dodaj do ulubionych Komentuj Poleć znajomemu Zgłoś błąd.. Komedia; 2002-11-15; Polska; Bogo i Rychu stojąc na progu dorosłego życia, nadal nie potrafią poradzić sobie z jednym, bardzo istotnym dla młodych mężczyzn problemem: kobietami.. Skocz do: nawigacja, szukaj.. With Radoslaw Kaim, Krzysztof Pralat, Malgorzata Foremniak, Artur Barcis.. Mimo różnic w charakterach, są w stanie poświęcić dla siebie prawie wszystko.. PRODUKCJA Polska..Komentarze

Brak komentarzy.