Figury niemożliwe i inne historie II 2016

Animacja otrzymała Nagrodę firmy dystrybucyjnej Spectator oraz Nagrodę Specjalną SFP za najlepszy film polski podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator w Poznaniu w 2016 roku.Autorka krótkich filmów animowanych - Po Jabłkach, Za Ścianą oraz wielokrotnie nagradzanego filmu Snępowina.. FIGURY NIEMOŻLIWE I INNE HISTORIE II / REŻ. Marta Pajek 15' / Animoon / Polska 2016.. Film jest inspirowany.Pełna obsada filmu Animowany cykl autorki to wypowiedź na temat roli kobiety definiowana w trzech przestrzeniach - zaczynając od tej najbardziej .. Bohaterką filmu jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca.. Gdy wstaje, odkrywa, że jej dom.Bohaterką drugiej części tryptyku jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca.. Nagroda SFP Animator 2016.. Mieszka i pracuje w Warszawie.POLISH TITLE: FIGURY NIEMOŻLIWE I INNE HISTORIE II.. Znalazł się również w konkursie Polskie Filmy Krótkometrażowe 16.„Figury niemożliwe i inne historie II" Bohaterką filmu Marty Pajek jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca.. Jej nazwa pochodzi od matematyka Rogera Penrose'a, który niezależnie odkrył i spopularyzował ją w latach 50.XX wieku, opisując jako „niemożliwość w najczystszej postaci".. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego 'Etiuda & Anima'..

Figury niemożliwe i inne historie II.

Bohaterką części drugiej tryptyku jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca.. Specjalne Wyróżnienie Opolskie Lamy 2016.. Centaur dla Najlepszej Animacji Message2Man 2016.. Kiedy wstaje, odkrywa że dom w którym mieszka, ma nieoczekiwane właściwości.. Barwny, 15 min.. Kiedy wstaje, odkrywa że dom w którym mieszka ma nieoczekiwane właściwości - zbudowany jest z paradoksów, wypełniony iluzjami i pokryty wzorami.. Kiedy wstaje, odkrywa że dom w którym mieszka, zbudowany jest z paradoksów, wypełniony iluzjami i pokryty wzorami.. Animowany, Polska, Bohaterką części drugiej tryptyku jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca.. ', a za najciekawszą polską animację uznano 'Figury niemożliwe i inne historie II' w reżyserii Marty Pajek.Firma Spectator zapowiada kinowe pokazy niezwykłego filmu Marty Pajek „Figury niemożliwe i inne historie II" wraz ze swoją najbliższą premierą fabularną.. W roli głównej zobaczymy kanadyjską a.22 września wraz z pełnometrażowym filmem "2 noce do rana" M. Kuparinen do kin wejdzie znakomita krótkometrażowa animacja "Figury niemożliwe i inne historie II" Marty Pajek.. Film jest drugą częścią tryptyku „Figury Niemożliwe i inne historie" inspirowanego koncepcją figury .Figury niemożliwe i inne historie III (2018) - Niespodziewane spotkanie Mężczyzny i Kobiety rozpoczyna hipnotyzujący akt - grę przyjemności i niepokoju.Do filmu zostanie dołączona animacja "Figury niemożliwe i inne historie II" w reż. Marty Pajek, która otrzymała nagrodę Srebrnego Lajkonika w Konkursie Polskim na Krakowskim Festiwalu Filmowym w 2016 roku..

...Figury niemożliwe i inne historie II, ... 2016 Bohaterką jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca.

Specjalne Wyróżnienie Etiuda&Anima 2016.. Kiedy wstaje, odkrywa że dom w którym mieszka, ma nieoczekiwane właściwości.. Figury niemożliwe i inne historie II (2016) - Bohaterka filmu odkrywa że jej dom posiada nieoczekiwane właściwości - zbudowany jest z paradoksów i wypełniony iluzjami.. Kiedy wstaje, odkrywa że jej dom posiada nieoczekiwane właściwości - zbudowany jest z paradoksów i wypełniony iluzjami.Trójkąt Penrose'a - figura niemożliwa wymyślona przez szwedzkiego grafika Oscara Reutersvärda w 1936 roku.. Polską animację będzie można oglądać w kinach wraz z filmem „2 noce do rana", który pojawi się na dużych ekranach 22 września.. Znalazła się również w konkursie Polskie Filmy Krótkometrażowe 16.Wszystko o filmie Figury niemożliwe i inne historie II - obsada, opis, trailer, zdjęcia i repertuar w kinie Warszawa.. Złotego Dinozaura dla najlepszej etiudy otrzymał Kordian Kądziela i jego film 'Fusy', Złotego Jabberwocky'ego przyznano Paulinie Ziółkowskiej za jej animację 'O matko!. Jury Studenckiego KFF 2016.. ""Figury niemożliwe i inne historie II" to druga część tryptyku opartego na koncepcji figur niemożliwych czyli takich, które można narysować, ale ich występowanie w rzeczywistości jest niemożliwe.. Są to figury, które można narysować zgodnie ze wszystkimi zasadami perspektywy, ale nie można ich skonstruować w rzeczywistości (istnieją co prawda imitujące je trójwymiarowe modele, ale właśnie one wykorzystują zasadę złudzenia optycznego - patrz zdjęcia poniżej).FIGURY NIEMOŻLIWE I INNE HISTORIE II reżyseria: Marta Pajek produkcja: Animoon / 2016 czas: 15 min..

406 wydarzeń dziś ... Premiera: 31.05.2016Do filmu zostanie dołączona krótka animacja Marty Pajek „Figury niemożliwe i inne historie II".

Film.Powiązane tytuły z filmem Figury niemożliwe i inne historie II (2016) - Pewna kobieta w codziennej bieganinie i dążeniu do doskonałości wciąż potyka się i przewraca.. Trójkąt Penrose'a objawia się jako przedmiot utworzony z trzech równych belek o .Figury niemożliwe można uznać, ze szczególny typ złudzeń optycznych.. Bohaterką filmu jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca.. Kiedy wstaje, odkrywa że jej dom posiada nieoczekiwane właściwości - zbudowany jest z paradoksów i wypełniony iluzjami.. Film otrzymał nagrodę Srebrnego Lajkonika w Konkursie Polskim na Krakowskim Festiwalu Filmowym w 2016 roku.. (filmpolski.pl)FIGURY NIEMOŻLIWE I INNE HISTORIE II.. Bohaterką filmu jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca.. Opis.. scenariusz Marta Pajek.. Reżyseria: Marta Pajek Scenariusz: Marta Pajek Obsada: Agnieszka Matysiak Muzyka: Michelle Gurevich Producent: Piotr Szczepanowicz, Grzegorz Wacławek O filmie.. (filmpolski.pl)2 NOCE DO RANA W KINACH OD 22 WRZEŚNIA..

Jej ostatni film Figury niemożliwe i inne historie II, pokazywany i nagradzany na całym świecie, zdobył m.in. Grand Prix festiwalu ITFS w Stuttgarcie.

.FIGURY NIEMOŻLIWE I INNE HISTORIE II.. Najlepszy .Nagrody dla filmu Figury niemożliwe i inne historie II (2016) - Bohaterka filmu odkrywa że jej dom posiada nieoczekiwane właściwości - zbudowany jest z paradoksów i wypełniony iluzjami.. Specjalne Wyróżnienie Balkanima 2016.. Czas trwania:Bohaterką drugiej części tryptyku jest kobieta, która w codziennej bieganinie potyka się i przewraca..Komentarze

Brak komentarzy.