Daleko od domu: Przygody żółtego psa 1995

Wersja: Lektor PL. Informacje o filmie Zgłoś błąd Dodaj link.. anuluj.. Scott jest młodym, pedantycznym detektywem.. 1985: Niebezpieczna aura.. polski lektor.. Na szczęście Angus ma na sobie kapok i towarzyszy mu pies.Daleko od domu: Przygody żółtego psa (1995) 1995 1:20:40 Familijny , Przygodowy Przepiękna opowieść o wielkiej przyjaźni pomiędzy nastoletnim chłopcem Angusem i znalezionym przypadkiem psem, którego nazwał Yellow.Daleko od domu: Przygody żółtego psa [TVRip] [1995][Lektor PL] Familijne .. 13 stycznia 1995 (świat) reżyseria: Phillip Borsos scenariusz: Phillip Borsos--- OPIS ---Dla Angusa i Silasa McCormicków przenosiny rodziców na wieś przemieniły życie w ciągłe wakacje.. 1995 Familijny, Przygodowy.. 237 chce zobaczyć .. Niekończąca się opowieść .. Jego debiut przed kamerą odbył się we wczesnym dzieciństwie.Nastolatek Angus wraz z ojcem i znaleźnym bezpańskim psem wybierają się na wyprawę łodzią wzdłuż niebezpiecznego i skalistego wybrzeża w Kolumbii Brytyjskiej.. Odblokuj dostęp do 8266 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. 2003 Dokumentalny, Familijny.1995 Familijny, Przygodowy.. polski lektor.. Ratownicy wyławiają jednak tylko ojca, ponieważ burzliwe wody porwały ze sobą Angusa.. Gatunki filmów.. Niestety dochodzi do wypadku i łódź się wywraca.. Niestety, ten film nie ma jeszcze porządnego opisu..

Daleko od domu: Przygody żółtego psa.

Niestety dochodzi do wypadku i łódź się wywraca.. Spróbuj na IMDb.. Tam też miała zostać zwodowana cedrowa szalupa Angusa, którą chłopak budował finansując ją pracą roznosiciela gazet.Nastolatek Angus wraz z ojcem i znaleźnym bezpańskim psem wybierają się na wyprawę łodzią wzdłuż niebezpiecznego i skalistego wybrzeża w Kolumbii Brytyjskiej.. 2018 Biograficzny, Dramat.. Pełna obsada (20) Opisy (1) Opinie i Nagrody.Spider-Man: Daleko od domu (Dubbing PL) Jakość: 360p 480p 720p.. 1997 Akcja, Thriller.. DALEKO OD DOMU-PRZYGODY ŻÓŁTEGO PSA LEKTOR PL Dl .. Turner and Hooch.avi.. Do tej pory, mieszkając w dużym mieście, mogli tylko marzyć o gonitwach po lesie, strzelaniu z procy, łowieniu ryb.Daleko od domu: Przygody żółtego psa (1995) Tom i Huck (1995) Pan domu (1995) Chłopak na dworze króla Artura (1995) Daleko od domu 2: Zagubieni w San Francisco (1996) O czym szumią wierzby (1996) 101 dalmatyńczyków (1996) George prosto z drzewa (1997) Koszykarz Buddy (1997) Pan Magoo (1997) Flubber (1997) Nowe przygody szwajcarskiej .1995: Daleko od domu: Przygody żółtego psa (Far From Home: The Adventures of Yellow Dog) jako Katherine McCormick 1996 : Miłość ma dwie twarze ( The Mirror Has Two Faces ) jako Claire 1996 : Marzenia na Gwiazdkę ( The Christmas List ) jako Melody Parris1995 - Daleko od domu- Przygody żółtego psa - Far From Home: 1995 - Napoleon - Lektor PL: 1995 - Psim tropem do domu - Fluke: ..

Daleko od domu: Przygody żółtego psa (1995) Watch Now + Playlist.

Na szczęście Angus ma na sobie kapok i towarzyszy mu pies.Daleko od domu: Przygody żółtego psa Far from Home: Adventures of Yellow Dog.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Ratownicy wyławiają jednak tylko ojca, ponieważ burzliwe wody porwały ze sobą Angusa.. Komentarze: Zaloguj się aby dodawać komentarze .Bracia Angus i Silas przenoszą się wraz z rodzicami na wieś, ich radość jeszcze bardziej rośnie, gdy przygarniają bezpańskiego psa, żółtego labradora, który na swojego pana wybiera Angusa.. polski dubbing.. 6,8 503 oceny .. Scenariusz: Phillip Borsos.. Niestety dochodzi do wypadku i łódź się wywraca.. 1985: Aktor Średnia Twoja ocena Rok; Dziewczyna z komputera.. Pewnego dnia chłopiec wraz z ojcem i wiernym przyjacielem wyruszają w morski rejs, podczas którego dochodzi do tragedii, w wyniku której Angus zostaje sam z psem na dzikim wybrzeżu.. Następne wideo.. Dwaj .daleko od domu-przygody ŻÓŁtego psa lektor pl Dla Angusa i Silasa McCormicków przenosiny rodziców na wieś przemieniły życie w ciągłe wakacje.. Daleko od domu: Przygody żółtego psa (1995) Watch Now + Playlist.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!1995 - Daleko od domu- Przygody żółtego psa - Far From Home • filmy o psach • pliki użytkownika franki.21 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Daleko Od Domu Przygody Żółtego Psa Lektor PL.aviNastolatek Angus wraz z ojcem i znaleźnym bezpańskim psem wybierają się na wyprawę łodzią wzdłuż niebezpiecznego i skalistego wybrzeża w Kolumbii Brytyjskiej..

Niekończąca się opowieść ...Daleko od domu: Przygody żółtego psa (1995) Watch Now + Playlist.

Ratownicy wyławiają jednak tylko ojca, ponieważ burzliwe wody porwały ze sobą Angusa.. 2013 Familijny, Przygodowy.. Podstawowe informacje.. Reżyseria: Phillip Borsos.. Daleko od domu: Przygody żółtego psa (1995) Watch Now + Playlist.. Na szczęście Angus ma na sobie kapok i towarzyszy mu pies.Plik Daleko od domu Przygody żółtego psa (1995).avi na koncie użytkownika erlenmajerka • folder filmy • Data dodania: 1 gru 2012Daleko od domu: Przygody żółtego psa.. Ocena; film przygodowy USA 1995, 81 min "Daleko od domu: Przygody żółtego psa" to familijna opowieść z bardzo dobrą rolą Jessego Bradforda ("Sztandar chwały", "Szczęśliwe zakończenia"), który - występując w tym filmie - miał 16 lat..Komentarze

Brak komentarzy.