Afonia i pszczoły 2009

Codziennie przemierza okolicę i starą kamerą rejestruje wszystko, co wydaje się jej interesujące.. Plenery: Kłodzko, Ołdżyhowice Kłodzkie.. With Grazyna Blecka-Kolska, Mariusz Saniternik, Andrey Bilanov, Krzysztof Adamczyk.Afonia i pszczoły (2009) - Tajemniczy mężczyzna, chcąc poznać sekret legendarnego mistrza zapasów, zakochuje się w jego żonie.Afonia i pszczoły - opis filmu Obraz opowiada o dwóch mężczyznach i łaknącej wielkiej miłości kobiecie, których połączyła namiętność, lecz podzieliła zdrada.. Dalsi ze silnych a nejednoznacnych pocinu J.J.Kolskeho.. Reżyseria: Jan Jakub Kolski.. - wywiad z Grażyną Błecką-Kolską o jej roli w najnowszym filmie "Afonia i pszczoły".. Scenariusz: Jan Jakub Kolski.. Historia namiętności, która łączy i dzieli trójkę głównych bohaterów, dwóch mężczyzn i .Afonia i Pszczoły 2009.. Twórca „Historii kina w Popielawach" i entuzjastycznie przyjętego przez widzów „Jasminum" przedstawia opowieść o pasji, pożądaniu, zdradzie i …sztukach walki.. Pogodziła się z losem i nie oczekuje od życia zbyt wiele.. Obsada [edytuj | edytuj kod] Grażyna Błęcka-Kolska − jako Afonia; Mariusz Saniternik − jako Rafał .Najnowszy autorski film cieszącego się wśród publiczności ogromną sympatią i uznaniem Jana Jakuba Kolskiego.. Afonia i pszczoły - film obyczajowy w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego i z jego scenariuszem..

Afonia i Pszczoły.

Režie: Jan Jakub KolskiAfonia i pszczoły (2009) 01/01/2009 (US) Drama 1h 48m User Score.. Produkcję tę realizowano od lutego do maja 2008 roku.. Jest wczesna wiosna 1953 roku - dzień śmierci Stalina.. "Afonia i pszczoły" to również mistrzowsko sfotografowany i uwieczniony na kliszy świat opuszczonej stacji kolejowej i pełnej tajemnic pasieki.Afonia i pszczoły Poľsko 2009 Hrajú: Grażyna Błęcka-Kolska , Mariusz Saniternik , Andrei Bilanov , Krzysztof Adamczyk , Zofia Zoń , Wojciech Solarz , Marek Kraszewski , Réžia: Jan Jakub KolskiMulosz.. Potrafi dostrzec piękno tam, gdzie inni go nie widzą.Afonia i pszczoły (2009) Afonia i pszczoly.. Gdzieś na małej stacji kolejowej na Ziemiach Odzyskanych poznajemy tytułową Afonie.. تواصلوا معنا .Afonia i pszczoły - film obyczajowy w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego i z jego scenariuszem.. Premiera odbyła się 5 czerwca 2009 roku.. 1984 Jelcz 043.. W roli głównej żona (była) reżysera - Grażyna Błęcka-Kolska (poprzednio w motywie kolejowym w filmie "Kogel mogel" i "Galimatias, czyli kogel mogel II").. Wojskową kamerą Bell Howella rejestruje świat wokół, docieka sensu jego istnienia, obserwuje z uwagą najmniejsze .Afonia i pszczoły je romantický film z roku 2009.. Grażyna Błęcka-Kolska.. Premiera odbyła się 5 czerwca 2009 roku..

60%.Afonia i pszczoły je romantický film z roku 2009.

Hrajú: Grażyna Błęcka-Kolska, Mariusz Saniternik, Andrei Bilanov, Krzysztof Adamczyk, Zofia Zoń, Wojciech Solarz, Marek Kraszewski Nie je nikde online.. Grażyna Błęcka-Kolska − jako Afonia; Mariusz Saniternik − jako Rafał, mąż Afonii; Andriej Biełanow − jako RuskiStanisław Pąk - aktor grający rolę Więcka w serialu Ranczo, jak i w filmie Ranczo Wilkowyje.. Plenery: Kłodzko, Ołdrzychowice Kłodzkie..Komentarze

Brak komentarzy.